Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS9.1,9.2,9.3 (S60v3)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Post od mazzy »

Treba mi program za odbijanje poziva.
Znam da postoji blacklist ali on salje "busy tone" ....
ima li neki da salje da je broj nedostupan?

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Nije moguce reci nekom korisniku da si nedostupan ako to nisi. Svi programi rade na bazi tipa javi se pa odma prekine.. odnosno, to se odvija u nanosekundama pa se i cuje samo ton zauzeca. Nedostupnost je jednostavno nemoguce postici jer se to odvija izmedju operatera, znaci operater odlucuje dal si dostupan ili ne. Ako operater vec spoji tebe i doticnu osobu koja te zove, nije moguce nikako da ta osoba cuje da si nedostupan. E sad.. secam se jednog programa koji je bio kao sekretarica.. snimis tonski zapis ono, birani predplatnik nedostupan i onaj ko te zove dobije tebe, odnosno taj programse javi ali pusti tonski zapis koji si snimio i taj neko ce misliti da si nedostupan a ne da je sekretarica.

mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Post od mazzy »

aha , shvatam...
ma nesto slicno sam i kontao , ali eto rekoh da pitam ... Onda cu da blacklist skinem... bolje i zauzece nego nista :D

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Ali ne znam zasto ljudima smeta ton zauzeca... neka svira zikino kolo onome ko me ne moze dobiti,.. sta me briga, bitno je da mi en smeta. Ali stvarno nevidim razliku izmedju tona zauzeca i nedostupnosti. Ovako konta da dugo pricas pa da ces brzo zavrsiti a ovo drugo da ti se ugasio fon pa da ces brzo upaliti. Isti djavo..

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Nekada davno :) postojala je aplikacija koja se zvala autopilot(na 6630). Ona je imala opciju da se javi odmah ili posle odredjenog vremena i pusti neki amr/wav fajl.Tako da sam ja snimao ono "Telekom Srbija besplatno obavestenje..." i namestao za budale i muskog i zenskog pola :-) Ne znam da li postoji sada nesto tako slicno...
Слобода или смрт

Vlo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pet, 18. Nov 2005. 13:22

Post od Vlo »

Skinuo sam jmIrc ali ne znam da se povezem.Moze li neka pomoc,konkretno kao da se povezem na chat Krstarice?

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Danas sam probao dobar program:Energy Patrol
Program koji ce vas obavestiti o nivou baterije onda kada vi zelite a ne kada je vec kasno,kakva je vec tradicija... TuRuRu... Prazna baterija, HALO,eeee jga,ugasi se.... EP mozete podesiti da vas obavesti o bateriji kada stigne do 20% ili 40% ili kad god vam volja....
Nokia C6

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Isto radi Total Patrol s tim da obavestava o neprocitanim SMS-ovima i propustenim pozivima. Inache Energy patrol malo vishe jede bateriju. A pisano je o njemu cini mi se pre jedno 3 meseca...
Vlo, ne znam koji fon imas, ali jmirc zaobidji. Bolji ti je mnogo program mirGGi.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

ne znam da li je neko pisao o programu mobilewitch remote control, ali program je odlican. omogucava da se racunar kontrolise putem bluetooth konekcije, dakle slobodno moze da se ne ustaje iz kreveta. podrzava simulaciju misa, kontrolise powerpoint, windows media player i jos stosta.
aplikacija je freeware (izguglajte i skinite), morate imati java podrsku na svom racunaru, i bluetooth.
funkcionise odlicno na n73me.
::luv phonez::

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Meni he u tu svrhu najjacha apliakcija Salling Clicker za koju cak ne moram da imam BT vezu sa kompom, nego preko WiFI-a.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

cale, Mozes li malo detaljnije.. kako radi sta. Da ga ne trazim djabe ako nije cemu :)

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Malo je kmplkovaniji,ali je izuzetan.
Proveri PP o mogucnostima,da mi admini ne brisu post.
8)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

cale, naravno da možeš da napišeš podatke o aplikaciji, njenim opcijama i mogućnostima... Tome ova tema i služi... :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Kažem ja njemu ali ne konta on nišš' :D

cale, ..evo skinuo sam interactive voice call master v2.31.. nemastim blecklist, stavim br i on ga odbije.. e sad, kak oda namestim da mu se javi odredjena poruka onome koje na crnoj listi? I ako mozes malo svojim recima opisati program posto na onom linku su pojedinosti sta pruza ali ..ja se malo gubim u njemu, gde sta kako da postavim.. nasao sam sve ali.. ne znam kako cu "hendlat" :unsure: ..doduse, jeste da ga imam tek 3-4 min al eto :roll:

Vlo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pet, 18. Nov 2005. 13:22

Post od Vlo »

miodrage,....imam e51.Nadam se da podrzava takvu vrstu komunikacije.Mogu li da idem i preko gprs?

Vlo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pet, 18. Nov 2005. 13:22

Post od Vlo »

skinuo sam i mirGGI ali i dalje nemogu da se konektujem.Konkretno,pokusao sam na krstaricu.
Ima li pomoci?

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

miodrage,
ogromna razlika je u tome sto je aplikacija o kojoj govorim potpuno besplatna a i bluetooth manje crpi bateriju. mada i sailing clicker koristi i bt opciju, ali besplatno je ipak besplatno, postedi te hakovanja krekovanja i ostalih radnji tome slicnih.
::luv phonez::

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Pa dobro, ja sam rekao ako neko nema BT kao ja, a nema potrebu da ga kupuje, da Salling clicker odradi isti posao i preko WiFi-a.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

Razumeli smo se :)
Inace to mi je pored Smartmovie, Windows Live Messengera, Gmail aplikacije, Opere mini i SMSblink-a, aplikacija koju non-stop koristim.
::luv phonez::

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

cale, Ja opet ne kontam... izabrao sam profil reject black list.. u IVR sam izabrao novu postavku "JA" i snimio sam tonski zapis ali sta ovo sve znaci

IDem u IVR.. pa udjem u "JA" e sad ove postavke ..action type, greeting, sorry prompt.. sta da obelezim za sction type od onih postavki... i kako da ovaj "JA" povezem sa black list posto trenutno kada je aktivirana crna lista samo mi odbije br.. ono, cuje se ton zauzeca.. i resio sam ono sa verzijom programa da ti ne saljem posebno PP ;)

EDIT: evo nekako sam podesi sa novim profilo da se javi program i da mu pusti ono sto sam snimio ali odma posle pusti drugu "akciju" recimo tonovi tipki, zvono telefona i slicno pa morat cu to podesiti.. hmm..

EDIT: opet ne radi dobro.. prvi put zovem i sve ok.. pusti se tonski zapis koji sma odredi.. medjutim drugi put kada zovem izbaci onoga ko zove a meni kaze da mi je memoruija puna i da zatvorim neke aplikacije,.,. i ako memorije ima uvek isto

Odgovori