mobilni sa pomocnom cam

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Nivea
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 23. Okt 2009. 14:11

mobilni sa pomocnom cam

Post od Nivea »

Celo jutro citam forum i sorry ako ima neka tema slicna ali vishe stvarno ne mogu :P Ukratko potreban mi je mobilni sa pomocnom cam , model gde mogu zameniti cam i slikati samu sebe . Stari model koji sam imala je lg U900 i on je imao tu opciju (pregrazila ga jutros :o )
btw phone je za klinca tako ne pada mi napamet da puknem 300e na phone Hvala unapred !

Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Post od Cooomi »

e pa sada... imas milion opcija za tu foru.. sako trazis neku nokiu ja ti kazem da uzmes 6680 ako nadjes de jer je jeftin, symbian je, ima 2 kamere sto ti treba..kao oces neku bolju varijantu uzmi n70 , n73, n82, n95...
IZMENA:

ali posto si mlad/a mogu ti i reci za n73 koji ima preterane zvucnike sto je isto bitno u tvom slucaju po meni... (mi klinci volimo da napanjujemo muzu dok smo u skoli, napolju...)

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Receno je da je fon za klinca, sto ne znaci da je ona klinac (:
To pod 1, pod 2) ne znaci da svi pustaju muziku gde stignu... Ima primera, al nije bas pravilo.
I pod 3, isto predlog, N73, ili mozda polovna N82, i ona ima tu opciju, a ima i jos milion mogucnosti (:
Nokia E71... Elegant, but deadly

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Nivea, obrati paznju da su te "pomocne kamere" namenjene 3G video telefoniji i nisu namenjene fotografisanju (VGA ili gora rezolucija). Ako kvalitet snimka nije bitan, onda bilo koji 3G telefon sa 2 kamere zadovoljava, posto 99% modela sa 2 kamere omogucava koriscenje prednje kamere za fotografisanje.

Ako je bitan kvalitet fotografije onda ti je bolji izbor telefon sa dobrom primarnom kamerom koji ima ogledalce pored sociva.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

Nivea, moje preporuke su 6120 i 6220c.
Razlika u ceni je ocigledna, ali u svom cenovnom rangu mislim da su top ponuda.
Bilo da je klinac ili klinka mogu se naci sa maskicama razlicith boja tako da nisu tipicno muski ili zenski telefoni.

Odgovori