Nokia E72

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

sanjke, aj bas probaj pa vidi koja je verzija. ja kad kliknem na link, na sajtu nema nista, samo objasnjenje kako da se skine preko ovi store.

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

djoxie,
[/url]http://img832.imageshack.us/i/24082010468.jpg/
http://img52.imageshack.us/i/24082010469.jpg/

Pogrešila sam prvu fotografiju ali se na njoj i nevidi bogzna šta.Poslaću vam je ponovo,malo kasnije

Izmenila Ninolina:: nemoj da pises poruke jednu za drugom.. Koristi opciju Izmeni.. Obavezno procitaj pravila foruma..

acme82
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2010. 10:38

Post od acme82 »

deksicom, Druže imam još jedno pitanje za tebe pošto vidim da se razumeš, šta treba da uradim da mi ne izlazi stalno ono "izaberite mrežu" kad mi je traženje wlan-a ugaseno, e72 nokia je upitanju?

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

sanjke, hvala ti puno, strava izgleda, isto kao one za iphone, jedva cekam da mi stigne moja :)
::luv phonez::

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

acme82, odeš u "control panel,pa zatim u "settings" pa u "connection" pa odabereš Wireless Lan i u njemu postaviš "Show Wlan Availability" na NEVER.
HTC HD2 ANDROID

acme82
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2010. 10:38

Post od acme82 »

sanjke, Bilo mi je na NEVER, bas me nervira, a jel te zeza imenik, kad hoću da udjem preko tastera za imenik i počnem da kucam ime koje hoću izbaci mi " keširanje je u toku da malo sačekam" :o

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

acme82, da,i kod mene je bilo tako sve dok mu nisam odradila update na poslednju verziju i sada mi je ok.

araphel, kada odem preko ovi stora iz menija da skinem program uopšte ga nedobijam u ponudi,neznam o čemu se radi. :disgust:

Izmenila Ninolina:: nemoj da pises poruke jednu za drugom.. Koristi opciju Izmeni.. Obavezno procitaj pravila foruma..

acme82
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2010. 10:38

Post od acme82 »

031.023 mi je verzija, zar to nije poslednja, prvo što sam uradio kad sam kupio je update! :( da probam ponovo, al to cu morati sutra sad ide na punjač, kažu da nemora da se formira baterija, šta si ti uradila?

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

acme82, ja odavno neformiram baterije,ponekada(na par meseci) ga ispraznim do kraja i skidam sa punjača čim mi pijavi da je gotovo punjenje.

araphel, kada odradim kao što je objašnjeno na prethodnom linku iz search-a dobijam ponudu za:
Nimbuzz
IM for Nokia
IM-Lite
eBuddy Mobile Messenger

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

sanjke, tako sam i predpostavio.....jedini koji sam ja negde nasao a da hoce da se instalira je neka verzija prepuna reklama i kineskih znakova, koja je totalno retardirana.

jesi li probala da skines sa OVI sotre onu kao zvanicnu Facebook aplikaciju za E71 i E72? ja probao i meni to uopste ne radi kako treba, pa htedoh da vidim jesam li jedini. A pritom kad nju instaliram, obrise automatski onaj postojeci Facebook link koji stoji u Internet folderu. hajde bas vidi kako ce to kod tebe funkcionisati.

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

Da li je iko ikada od vas odradio sync na nokijinom sajtu za kontakte?Ja sam bila uspela sa N82 a sada pokušavam da odradim sa E72 i nikako mi neuspeva. :uhuh:

araphel, izvini ali mene Facebook nezanima-nekoristim ga tako da kod toga nemogu da ti pomognem.

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

sanjke, okidoki....meni je recimo bitan....to mi je jedini kontakt s nekim ljudima :wink: i sumanuto mi je da aplikacija navodno napravljena bas za taj telefon, na njemu uopste ne radi kako treba.

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

araphel, ista situacija i kod mene na 5530, nekad ne odreaguje na komandu, pa ga prevlačim, klikam po 5x i bog zna šta sve ne dok ne otvori home ili profil, a na stranici za profil se ne prikazuju postovi. Kod touch.facebook.com me recimo nervira što se pretežno vide statusi stranica i retko kad ,,sluša'' za like isprve, tako da se i dalje držim full stranice na Operi Mobile. Na kraju bih dodao da mi je mnogo krivo što su ukinuli Facebook lite, a izgovor je što previše liči na Twitter :shock:
Nokia Lumia 630

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

ja imam malo drugačiji problem. meni se najnormalnije instalira aplikacija (ponavljam, napisana baš za E71 i E72 navodno, tako piše u OVI storu), i startuje se bez problema, ali dalje odatle ne mogu da uradim manje više ništa. mogu da otvaram tabove, ali ne mogu da kliknem na taster back niti na taster opcije, što upotrebu aplikacije čini besmislenom.

sanjke, što se Windows Live messengera tiče, našao sam elegantnije rešenje: skinuo sam IM for Nokia sa OVI stora, i klijent za Windows Live je sasvim ok, tako da ću očigledno nadalje njega koristiti.

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Da li vam, kada ulazi u poruke, 72-ka malo kasni tj. pojavljuje se neki "cvetic" kao da ucitava poruke?
Danas sam se malo duze igrao za crnom 72-kom i uvek kada se ulazi u poruke ili u neki podfolder pojavljuje "cvetic" i nema direktnog odziva (stara verzija sw-a je u pitanju).

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

IDzO, kod mene sa poslednjom verzijom softvera nema toga. naravno, nije sve trenutno, kao što na Symbianu nikad i nije bilo, ali nema onog cvetića koji rotira, kao znak za čekanje. Malo više treba da otvori mail for exchange, ali kontam da je to zbog količine poruka. Ne sećam se kako mi je bilo sa starijim FW, ali znamda je sve primetno brže i upeglanije posle apdejta.

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

araphel, hvala na informaciji! 8)
Znam da je 72-ka sporija od 71 ali ovo mi je bilo previse sporo pa rekoh da priupitam. :)

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

IDzO, pazi, diskutabilno je koliko je sporija. Moj lični utisak je da su u suštini tu negde, iste. Doduše, E71 sam koristio samo par dana pre nego što sam se odlučio za E72, tako da ne mogu da tvrdim da sam ispitao baš sve aspekte, ali ono što je meni bilo najbitnije, ato je mail for exchange, je otprilike jednake brzine na oba.

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

Meni moja E72 ima sasvim korektnu brzinu otvaranja aplikacija.Nisam imala priliku da vidim kako radi E71 ali moj prethodni fon N82 radi malo sporije od ove E72.
HTC HD2 ANDROID

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

Treba mi pomoć,fon neće da mi pusti avi format.Koji je po vama najbolji player za tako nešto?Na prethodnom telefonu sam imala Divx player i radio je super.
HTC HD2 ANDROID

Odgovori