Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS9.1,9.2,9.3 (S60v3)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

PhoneTorch v2.0.4 S60v3
Aplikacija sa kojom se moze upuliti led blic da svetli kao bateriska lampa. Moze se kombinovati i trepcuca svetla i blica i ekrana. Isprobano na N79.

Slika

Video KLIK

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

MCleaner v2.1.4 Final S60v3 S60v5
Aplikazija za sakrivanje poziva i sms-a.

Slika
Powerful application for real-time protection from unwanted or unknown calls, messages and spam informations. MCleaner gives you full control over all incoming data and able to work by customizable schedules or in accordance with the blocking profiles. Additional private profiles and protection modes, intelligent monitoring of active processes and many other options will save you time and keep privacy intact.
Key features:
Real-time protection from any unwanted calls and messages(calls, SMS, MMS, service messages or wap-push);
Customizable blocking profiles and protection modes;
Scheduler. Ability to create an unlimited number of blocking schedules;
Black and White lists. Import from Contacts, Log or SMS;
Import and export of all configuration;
Privacy list management;
Intelligent password protection;
Advanced settings modes;
Full control of all blocked data in the Log;
Monitoring of suspicious processes and tasks;
Reminders about blocked calls and messages;
and many other options...

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

evo necega za sve one koji koriste telefone sa matrixmenijima c6 based cfw, n97... a dosadila im je konfikuracija menija 3x4 i 2x6.
http://dl.dropbox.com/u/3295951/Menu%20 ... 281%29.sis
jos uvek je beta verzija i popravlja se iz dana u dan ali radi odlicno.
uzivajte
Poslednja izmena od snenad u Sre, 10. Avg 2011. 16:26, izmenjeno 1 put ukupno.

Starday
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 70
Pridružio se: Pet, 22. Jun 2007. 15:57

Post od Starday »

Raja, malo sam guglao, ali ne mogu da nadjem aplikaciju za svoju N82 (Sym. 9.2 S60 3rd ed) preko koje cu kontaktima dodjeljivati razlicita zvona poziva....hocu da stavim "The Imperial March" iz Ratova zvijezda kada me mama zove... :)

Da li bi mi neko preporucio neku?

Ispravka...nasao sam. Nisam znao da mi ne treba aplikacija, da imam opciju u kontaktima... :/ :))
Najbolji odmor na Jahorini
http://www.apartmanimaja.com

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Post od darkonda »

jel postoji neka aplikacija za simbijan kao sto ima na androidu, da se postavi na facebook tvoja trenutna pozicija.. pokusao sam preko google maps al nism uspeo..

i postoji li neki program da prati sportske rezultate poput sajtova livescore itd

postavljam vec trece pitanje, a ni na prvo nisam dobio odgovor :D
treba mi neka aplikaplikacija za brojanje sms-ova, ako je moguce potpisana, jer i dalje nisam resio problem sertifikata -.-

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Post od Adams »

Ljudi jel moze neka pomoc. Dosao sam igrom slucaja u posed E90 komunikatora pa planiram da ga zadrzim jedno 2-3 meseca da vidim sta sam to propustio u mladosti. E sad sve sto mi je trebalo sam podesio medjutim nikako ne mogu da nadjem ni jedan program preko kog mogu da pustam filmove sa prevodom u avi formatu. Citao sam ovde,na stranim forumima,na youtube-u,svi pricaju Smart Movie Player,Divx player,Core player ali nikako ne mogu da nadjem ni jednu punu i ispravnu verziju bilo kog od ova 3 programa. Divx player sam instalirao sa 5 razlicitih instalacija,uvek instalira ali nece ni da udje u program,za Core mi trazi serial number a verzije sa ckrekom ne rade Smart movie jedini koji mi je proradio ali trial verzija....Jel ima neko neki predlog gde sta kako i koji program da trazim,bez veze mi je da mi onoliki ekran bude neiskoriscen..... :smutny:
Nokia Lumia 1520

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Adams, a sto film ne konvertujes u rezoluciji ekrana i pustas pleyerom koji je u telefonu.
Pisano je o tome vec i tu ima nikih linkova sa te programe pa pogledaj. KLIK.

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Post od Adams »

deksicom, probao sam da koristim Free Video to Nokia Phones Converter i ima bas za E90 da konvertuje ali konvertuje jedan film vise od sata. :o To mi mi je stvarno mnogo da cekam a i zauzima mi i procesor i ram na racunaru a imam i drugih stvari da radim na njemu. Jel moguce da ne postoji recimo kao TCMP za HD2 samo prekopiram film,udjem u program pokrenem ceo folder i sa video i titlovima i cao? :-/
Nokia Lumia 1520

kunkun
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 155
Pridružio se: Uto, 23. Nov 2010. 21:20

Post od kunkun »

zna li neko kako da iskljucim u Jbak task menadyeru onaj zeleni kruzic sto pokazuje da je otvorena aplikacija? znam da sam to uspeo jednom ali sam ga nesto brisao pa ponovo instalirao i sad ne mogu da nadjem a iritira me jer mi je stalno jbak upaljen i onaj zeleni kruzic stoji u desnom gornjem uglu...hvala
Iphone 6, space gray

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

kunkun, i ja koristim Jbak TaskMan v.1.41 i sad sam bas gledao i nije moguse sakriti rad aplikacije, ja sam napravio jedan folder "Aktivne app..." i postavio ga na dnu pocetnog menija i tu sam postavio sve aplikacije koje mi rade u pozadini pa sam tako resio problem kruzica. Tek kad se spustim na dno menija vididim taj folder sa kruzicem.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Post od Baraba »

Kako se zove programce za zakljucavanje sms poruka za N95 8gb? Imao sam sve lepo u pc ali mi je pukao sistem pre par dana sa kojim sam izgubio dosta podataka :smutny:

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Baraba, ih pa takvih aplikacija imas mlogo. Sta ti zelis da zakljucas pojedine poruke ili celu aplikaciju.
Za pojedine poruke najbolji je Smart Guard Plus a za aplikaciju poruke Handy Guard ili LockMe koji je doskora mogao naci ful free na ovi.
To i mene strah da se nedesi sa kompom (pu pu pu) zato i redovno sve narezem sto poskidam.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Post od Baraba »

deksicom, hvala, to je to Slika

Danko82
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 01. Okt 2011. 09:12
Lokacija: Priboj

Post od Danko82 »

Jedna jako korisna aplikacija mprognoza funkcionise preko GPS,trenutno za Hrvatsku samo postoji ,ali je jako lepo odradjena,pokusajte je naci i preuzeti za sad je besplatna i pokriveni su svi gradovi u Hrvatskoj.

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Post od darkonda »

sad bi ja vas nesto pitao, a vi da mi odgovorite :D

znate vec kako novi telefoni imaju u porukama, kad prime sms i hoce da odgovore, lepo pregled cele konverzacije. znaci dok kucaju sms vide sta su primili. desi mi se da na E72 krenem da odgovaram na sms, i zaboravim sta mi je i stiglo, pa onda sacuvam u drafts pa se vratim u inbox pa procitam, pa onda opet u drafts i to me izludjuje :D
postoji li neko resenje za to?

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

darkonda, resenje postoji a zove se Youlu Address Book ili i-SMS. Sve na ovi ili nokia store i sve besplatno.

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Post od darkonda »

hvala ti brate, ovaj Youlu Adress Book je odlican, preporucujem ga :)
i imenik i poruke su mi lepo odradjene, takodje mogu i pozivi da se snimaju

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

darkonda, jeste odlican. Ja uvek pozivam iz njega ali u poslednje vreme mi se desavalo da kada hocu nekog da pozovem blokira mi poziv i nikako nemogu nikog da pozovem ni iz te aplikacije niti iz fabrickog adresara. Kad restartujem telefon sve proradi.
Pa sam ga deinstalirao pa cu sad da vidim kako ce dalje, dali ce ponovo blokirati ili ne.
Na starijim verzijama nisam imao taj problem.
Videces kako ce kod tebe da radi a da je super jeste sve na jednom mestu, zasto nokia ne napravi tako nesto :chytry: a kinezi ko od sale ga izmisle.

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Post od darkonda »

pa da, to i mene zanima... za sad jednu gresku ima, a to je kad mi mts posalje sms o propustenom pozivu, ne moze da mi je prikaze, samo pokaze praznu poruku. slao sam i sa ovija linkove, takodje ih ne vidi

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

darkonda, da takoje, ja ga za poruke nisam toliko koristio, ja sam tu app... koristi za pregled kontakta, zato je najbolji narocito smart biranje ali probaj ovu drugu i-SMS ona vidi sto nemoze ni fabricka aplikacija za poruke. i-SMS moras ostaviti u pozadini da ti radi, nisam primetio da skracuje trajanje baterije. Poslednja verzija radi bez greske, ranije verzije su imale neke faliknke.

Odgovori