Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

sare88, da li ti je upaljena GSM ili WCDMA mreza ? Koja ti je ikonica za Mobile Data ? E? H? 3G?
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

sare88
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pet, 09. Sep 2011. 00:43
Lokacija: Srbija

Post od sare88 »

Layne_Staley napisao:sare88, da li ti je upaljena GSM ili WCDMA mreza ? Koja ti je ikonica za Mobile Data ? E? H? 3G?
Ikonica mi je E. Da li je upaljena GSM ili WCDMA ne znam stvarno ali ako znas reci mi kako da proverim to.. hvala 8)

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

sare88 u setings nadji network pa mobile networks i tamo imaš network mode.tu lepo promeni na dual ili već šta.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Post od Baraba »

sare88, ti nisi na 3G, E znači EDGE, to je 2G!
Imaš li uopšte 3g ili h ili h+? Pogledaj šta znači šta kao i mapu pokrivenosti http://www.telenor.rs/sr/O-Telenoru/Mreza/Tehnologije/

Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Post od Nenad-77 »

cudi me da telenor neizbaci neku promociju kao mts da umesto telefona uzme 50% popusta na mesecni racun potpisivanjem ugovora na 12 ili 24 meseca.imam kod telenora prenesi 400 i uzeo sam nokiu c3-01 a ugovorna obaveza mi traje do juna 2013 da nisam uzeo tel prebacio bi broj 062 kod mts uzeo 50% za paket mix 1250 gde ima 450 minuta i 450 poruka za 750 din mesecno sa popustom ili bi kod vipa smart 1100.Telenor bi mogao da uvede paket prenesi 900 flex da bude slican kao kod vipa smart 1100 a da cena pretplate bude ista 1400 din i da korisnici sa ugovornom obavezom mogu da predju na te pakete.Ako hoceju sto nepovecaju minute i poruke primer prenesi 400 da bude prenesi 500 a pretplata da bude ista.Ovako ce polako da gube korisnike ako neurade nesto.

markomarko
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2010. 10:14

Post od markomarko »

Nenad-77, duplo minuta u prenesi paketima bi bila prava stvar.... ili barem telefoni da budu mnogo vise subvencirani

sare88
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pet, 09. Sep 2011. 00:43
Lokacija: Srbija

Post od sare88 »

Baraba napisao:sare88, ti nisi na 3G, E znači EDGE, to je 2G!
Imaš li uopšte 3g ili h ili h+? Pogledaj šta znači šta kao i mapu pokrivenosti http://www.telenor.rs/sr/O-Telenoru/Mreza/Tehnologije/

Pa je ima Desire HD to? trebalo bi da ima tebra. sad idem do Telenora pa cem o da vidimo ko koga drka ovde

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

sare88, niko nikoga ne drka tu koliko ja vidim. Samo trebas vidjeti da li kod tebe gdje se nalazis ima 3G signal, to si trebao provjeriti prije svega. Pitao te da li ti ispisuje nesto od tih slova jer to pokazuje koju trenutno vrstu konekcije imas a ako je u telefonu podeseno samo na GSM bolje neces ni imati. Trebas u podesavanjima telefona namjestiti da ti koristi i WCDMA osim GSM i onda ako tu gdje se ti nalazis Telenor ima 3G signal ili 3,5G onda ces i imati brzi internet ali i racunaj da ce ti vise trositi baterije. :)

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Post od Adams »

Aloo Telenor insajderi,decembar na pragu,ima li ista od nove ponude telefona/promocija/tarifa? Smorila je vec ona reklama sa onom zaraznom pesmicom o Pametnoj mrezi.
Evolucijo,nemoj neku metafiziku da nam pises,daj ako imas nesto konkretno.....vole te tvoji forumasi... :wink:
Nokia Lumia 1520

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Adams, budi strpljiv jos dva dana, i ja cekam ali kao pu obicaju neverujem da ce biti nesto.
Iako bude bice za nove korisnike nesto da ih primame nas stare ko sisa.

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Post od Adams »

deksicom, Meni istice ugovor sad sredinom decembra,treba da ga produzim a treba i telefon da zamenim tako da bas iscekujem,samo se nadam da nece da razmisljaju tipa: Vec imamo bolju ponudu telefona od ostalih,ajde samo malo da izmenimo tarife i teraj.....
Cackao sam prosle nedelje u Delta City-ju u njihovoj radi tablete i vidim da ako se kupuje za kesh bez ugovorne obaveze, Flyer kosta 75k a Galaxy 10.1 koji je realno mnogo bolji uredjaj 70k.. :blinky:
Nokia Lumia 1520

Kamiondzija
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 00:59

Post od Kamiondzija »

Da, cene tableta bi stvarno mogle da budu malÄ
iPhone 4 16GB SIM Free

lovd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 19:33
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Post od lovd »

ja sam veliki otimista .. ALI .... plasim se da cemo uci u decembar i nista se nece desiti , ni paketi ni telefoni ..... pa ce nam ostati da se nadamo nekom CUDU za NG 2012 .... a onad opet nista :shock: :o

ja sam u telenoru cirka 12god i razocarao sam se sto uz preneci 950 mogu samo da se odlucim za mob ( jer mi je isteko ugovor ) ili 600mb .... obe kombinacije su misaona imenica , blagi uzas tiha jeza ...

kad vidim kako je u drugim drzavam gde je telenor place mi se , mislim da pakistan ima bolje uslove od nas

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Post od Adams »

lovd, I onda u decembru 2012 objave da stize iPhone 5 i iPhone 4s i sve spremno....kad ono medjutim smak sveta i kao: Pa sad sta da se radi,mi smo konacno doveli Apple ali eto.... :D :lol:
Telenor i sada ima najbolju ponudu telefona i forsira ovu ,,pametnu'' mrezu tako da me uopste ne bi iznenadilo da se nista ne desi..... :uhuh: :dry:
Nokia Lumia 1520

dzonsi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 269
Pridružio se: Pet, 10. Sep 2010. 16:02

Post od dzonsi »

Ne verujem da ce se nesto desiti,posto nije ni prethodnih godina a ocekivanja su bila velika...lovd, to jeste ali sto bi se oni menjali kada ljudi kupuju kao ludi telefone po ovim cenama koje su uzasno skupe...

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Sve za 1 dinar

Uz Telenor Moj meni za samo 1 dinar možeš da se povežeš sa svim dragim ljudima!

Svoje novogodišnje želje možeš da podeliš sa svima do kojih ti je stalo, na svoj način: pozivom, porukom, mail-om ili postom na neku od društvenih mreža. Ne zaboravi da je jedan od najlepših trenutaka praznika čestitanje najdražim osobama. Toliko toga želimo da kažemo i da podelimo praznično raspoloženje sa svima do kojih nam je stalo.



Dočekaj ove praznike spremno, jer ćeš uz ponudu Sve za 1 dinar brzo i lako stići do svih prijatelja, ma gde se oni nalazili, na način na koji tebi najviše odgovara.
Kao Telenor pripejd korisnik , možeš besplatno da pozoveš kod *111# i da u okviru servisa Moj Meni aktiviraš najnoviju pripejd ponudu Sve za 1 dinar.

Besplatno pozovi i odaberi: Sve za 1 dinar - za samo 200 dinara dobijaš 200 jedinica koje možeš da iskoristiš na sledeći način:

1 jedinica = 1 minut u telenor mreži ili 1 SMS ili 1 MMS ili 1 MB u domaćem saobraćaju.

Ova ponuda je na raspolaganju svim novim pripejd korisnicima. A ako si već napravio pravi izbor i koristiš Telenor pripejd karticu, dovoljno je da pozoveš Moj Meni na *111# i vidiš fenomenalnu ponudu koja je kreirana prema tvojim navikama pri korišćenju mobilnog telefona

http://www.telenor.rs/sr/Privatni-koris ... a-1-dinar/
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Post od mb011 »

vipovi smart paketi u pripejd varijanti, ali povoljnije po ceni... :| najava neceg slicnog i u postpejd varijanti?

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Lepo je, ali me tako nerviraju te promocije koje vaze 7 dana. :uhuh: Bolje mi naplati skuplje, ali me pusti da koristim dok hocu, ili minimum 30 dana.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Post od Baraba »

mezzano, nazvao bih to postpaid i ne razmišljaš da li kad šta ističe Slika

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

cekanje je pogresna taktika, bar kod norvezana. lepo onaj marek kaze telenor je za bogate : ) pa ne poklanjaju. telenor se jedino otvori kad podnesete zahtev za prenos brooja u drugu mrezu. tad vas posle 2 dana pozovu i ponude obicno prvo neke bzvz min. u mrezi itd. onda vi kazete sta hocete i mozda doogovor uspe. neki su dobili 50% na pretplatu, neki telefon. najbolje je sto se prave da ne znaju da ste podneli zahtev za prenos broja nego su videli da dosta korisitite min/sms/net.
ako vas ne pozovu isto ok, mts i vip nude vise za iste pare.

Odgovori