Nokia E72

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
varicak
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 173
Pridružio se: Uto, 23. Mar 2010. 17:18

Post od varicak »

leonine napisao:deksicom, nije haknut :dry:

Sta se desava? Ima li novosti?
I da, dobila sam od mts-a crno na belo za treci servis ;)
Napisao sam u temi o serviserima. Da ne spamujem ovu :)

Felix55
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 91
Pridružio se: Pet, 05. Feb 2010. 22:32

Post od Felix55 »

leonine, Kako misliš original telefon i u kojem slučaju.

Koja je bila cena silikonske futrole, koje je boje, može neka slika?

Svi ostali - Da li verujete da će se plastika telefona izlizati od original futrole? :)

leonine
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 175
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2011. 22:51
Lokacija: Bg

Post od leonine »

Felix55, ma original je ona u svakoj ozbiljnijoj radnji :) Bilo je vise u smislu, bolje je kupiti bas u Nokiji nego u nekoj drugoj radnji.
Obloga je super! Drzi telefon lepo utegnut, svuda je lepo iskrojena na mestima gde trebaju da budu otvori, crne je boje i kosta 800,00 dinara. Slika moze, ali sutra. Sad mi je kasno da skljocam i prebacujem :) Sutra cu postaviti slike. Ali pazi ja telefon stavim u jos jednu torbicu sa rajfeslusom. Lako se izvadi telefon kada zvoni, a stiti ga od prasine, grebanja i koliko toliko od hladnoce :)

A sto se tice toga da se izlize sigurno je moguce posto se desavalo, to ti je neko rekao ovde. Sta znam, ja moju nisam koristila nesto mnogo i pocela je da se razglavljuje, u smislu lepo se moze izvaditi telefon. Al' ipak mi je ova silikonska bolja. Moji neki drugari koji imaju E72 nisu imali problem sa ostecenjem maske. Jednom se futrola ofucala skoro skroz ali nije ostecen telefon. Sve zavisi izgleda koliko i koristis mob. Sto ga vise vadis iz futrole moguce da ce se pre rastegnuti.
Nokia 6600 slide; Nokia E72

simona
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 19:55

Post od simona »

cao svima, kupila sam ovakvu http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?VI ... 0557323542 silikonsku tj. plasticnu zastitu u beloj boji , zna li neko gde ih ima u zutoj ili nekoj drugoj boji? Hvala puno, svima ih preporucujem, ne ostaju ogrebotine na telefonu i super su zastita.

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

leonine, ti cuvas telefon kao da zivis na prvoj liniji fronta. izdrzljiv je, ne brini, i silikonska obloga je previse. ja sam ga tako mazio par meeci i onda sam ga jednom izvadio da obrisem i skapirao koliko je lep kad je "golisav" i nikad mu vise nisam stavljao nikakvu zastitu. jednom se zivi, pa sta i ako se malo izgrebe, bice novih telefona...
::luv phonez::

leonine
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 175
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2011. 22:51
Lokacija: Bg

Post od leonine »

djoxie, jeste lepsi bez bilo kakve zastite...ali s obzirom sta sam za 3 meseca, koliko posedujem ovaj telefon, VEC prosla sa servisom nekad mi se cini da je i ovo malo. Kada ti serviser kaze Dokazite da je ostecen na servisu, pocnes malo vise racuna da vodis.
Nokia 6600 slide; Nokia E72

simona
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 19:55

Post od simona »

svaka cast svakom, ali ja volim da imam nove telefone tj. u extra stanju... sve ok da je lepsi bez ikakve fotrole, ali i sa ovpm izgleda jako lepo ...

mill
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Čet, 05. Jun 2008. 21:43

Post od mill »

Jedno pitanje vezano za E72, ranije sam pokusavao da podesim push mail, tako da mi preusmerava header-a mojih mailova sa Gmail-a, koriscenjem prepaid kartice, medjutim to je trosilo dosta kb mesecno (para). Vidim sad da Telenor ima ovaj paket Prenesi i surfuj, gde je Internet prakticno neogranicen, sa nekim limitatorom brzine posle odredjenog broja prenesenih mb. Misljenja ?

leonine
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 175
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2011. 22:51
Lokacija: Bg

Post od leonine »

Mislim da ti je bolje da ovo pitanje premestis u odeljak o operaterima :)
viewforum.php?f=19
Nokia 6600 slide; Nokia E72

annaBG
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 638
Pridružio se: Čet, 08. Jan 2009. 22:35
Lokacija: Beograd

Post od annaBG »

Imam jedan problemcic...
Ubacim dokument word u memorijsku karticu,zatim otvorim taj dokument i on mi nekako suzi dokument,prve reci duz cele stranice,sa leve strane ne mogu da vidim.Probala sam da odzumiram,ali ista stvar.Takodje sam na kompu sredjivala dokument,smanjivala font,margine sve isprobala,ali svaki put isto...Treba mi za sutra to,a ne ume da podesim.

Hvala :)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

annaBG, možda je problem u programu koji koristiš? Jesi li i pre imala ovakav problem sa Word dokumentima ili ga do sada nisi ni koristila? Da li ti je fajl u .doc ili .docx formatu?
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

annaBG
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 638
Pridružio se: Čet, 08. Jan 2009. 22:35
Lokacija: Beograd

Post od annaBG »

Doc format.
U mobilnom vec imam jedan isto takav fajl,word,u doc dokumentu.Kod njega nije iseceno,ali za malo!Skroz text priljubljen uz levu stranu ekrana.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

annaBG, probala si ta podešavanja i regulisanje fonta na kompu ili na telefonu? Nemam Simbian da isprobam, ali verovatno postoje neka podešavanja u samom Office-u u telefonu...:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

annaBG
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 638
Pridružio se: Čet, 08. Jan 2009. 22:35
Lokacija: Beograd

Post od annaBG »

Probala sam da ga otvorim na dva nacina:
1)Odem u file menager,pa u memorijsku...
2)Preko Quickoffice,pa u memorijsku...
I oba puta isto.
Na kompjuteru sam margine menjala i velicinu slova,ali nista.

Evo gledam koje opcije u mobu imam za sredjivanje texta...Ali ne vidim nista sto bi mi naslucivalo da moze da mi resi problem.Sve sam probala...Imam zoom,Full screen,print layout,word count,ali to nije...

Hvala ti na pomoci.Sad ce neko od Simbian kolega da se javi,nadam se :)

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

annaBG, ono sto ja mislim da je... to ti nemas ;) Jednostavno mislim da nemas orignal paket Office-a, tj. paket koji bi ti omogucio sredjivanje dokumenta preko telefona... Gdje da nadjes taj paket ?! Hmmm... Jedino se nadam da ce neko da se javi od ljudi koji imaju E72 pa da ti pokaze koji ta verzija OS-a ima i instaliras tu verziju i ... :D
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

annaBG
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 638
Pridružio se: Čet, 08. Jan 2009. 22:35
Lokacija: Beograd

Post od annaBG »

Bas mi stvorilo problem.Bilo mi neophodno da imam taj dokument u telefonu,a nikako da ga namestim :smutny:

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Post od mare-ss »

A jel si probala da odradis neki update officea? Ima valjda u opcijama updates and upgrades
zavodnick, mislis na editovanje fajlova? Koliko znam svi modeli e serije imaju tu opciju

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

annaBG, probaj da nadjes OfficeSuite i on ti moze zavrsiti posao a postoje i gusarski QuickOffice.
Ima toga na ipmartu.
pozzzzzzzzzzzz...................

annaBG
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 638
Pridružio se: Čet, 08. Jan 2009. 22:35
Lokacija: Beograd

Post od annaBG »

mare-ss, Nisam updejtovala.Nisam htela nista da cackam.Rekoh bolje ja da vas pitam sta mi je ciniti,da ne napravim jos vec stetu :)

deksicom, Ok,znaci treba mi ipak neki programcic

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

e72 po defaultu ima full verziju quick office-a.
ako ga nemas u telefonu, mozes da odes preko browsera na telefonu prvo na google, pa ukucas quick office pa ce ti izaci sajt i tamo nadji download link.
sve nokije e72 (i još neki modeli iz e serije) imaju registrovane svoje serijske brojeve kod quick office-a i automatski dobijaju besplatno full verziju.
::luv phonez::

Odgovori