Kako sakriti folder?

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
zeemax
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 63
Pridružio se: Ned, 08. Jan 2006. 04:09
Lokacija: Slavonski Brod,HR

Post od zeemax »

stavio sam smart guard pro 3.0 i radi super.može sakriti cijeli folder i neke aplikacije,ali s fexom se ipak može vidjeti.
ali pitanje je da li bi se i drugi simbyan korisnik sjetio da gleda preko fexa,a kamoli netko tko koristi dummy phone! :wink:

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Instalirao sam Smart guard pro 3.0 i nece da mi Hide-uje folder opet! Na ovom mom fonu izgleda ne mozesh nishta sakriti! :D Pochinjem da se zabrinjavam... :dry:

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

izgleda da je Nokia odlucila da ukine privatnost :D
ja isto na 6630 ne mogu da pomocu atributa namestim "hidden" za folder i da se on ne vidi iz, npr., galerije.. .... tj. mogu, ali nema efekta :?

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

@lomnica_sity-pa lomnica,brate,ne znam sta bih to sakrivao al',ajde...onda stavis lepo sifru (lock phone) i "ne moze ti niko nista"...pozz 8)

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

He he :D Pa da... da moja devojka nije imala vise Symbian telefona od mene i jos je za ovih 5 i kusur godina verovatno saznala svaku sifru koju koristim! :lol: Sreca pa ja stvari koje,pretpostavljam,vecina vas zeli da sakrije,nemoram da krijem od nje,tj.nemam ni sta da krijem!
Ovo sam ti rekao samo da znas da ipak neko moze da dohvati i"zloupotrebi"tvoje vlasnistvo,nemora da bude devojka ni mladji brat ili sestra ali vec neko!Zato ljudi gledaju da sakriju pojedine stvari iz telefona,verovatno imaju od koga!
Pozdrav 8)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

luca, recimo ja se ne odvajam bukvalno od fona ceo dan,non-stop je kod mene,al treba nekad nekom ortaku/ortakinji za poziv,sms ili chisto da vidi fon i onda ode da chachka u galeriju i treba sad da mi gleda slike moje devojke itd...Zato stavish lock i miran si...Al problem je shto na 6630 nece da radi nishta od toga... :cry: Ne znam koji program vishe da probam? Treba mi samo da stavim shifru na folder al ne znam koji program ce obaviti taj posao... :dry:

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

to je stvarno traumirajuce ..... ljudi mnogo vole da cackaju po galeriji na tudjem telefonu :dry: ...... kao da ti neko dodje u goste i pocne da ti otvara ormare ... onako iz znatizelje :D

Dexter, ajde, molim te, ako nadjes nesto sto radi posao obavesti i mene .... hvala

pozdrav

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Dexter, da li si mozda probao Smart Gallery v2.00? ..... naisao sam na verziju za Symbian 7 pa me zanima da li imas iskustva sa tim programom?

pozdrav

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

ma kapiram ja sta ste hteli da kazete i ne razumem te ljude koji nesto traze po tudjem telefonu...neka nadju sebi devojku (najcesce je ona na slikama) pa nek je gledaju...ima zaista cudnih ljudi...pozz 8)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

b_udder napisao:Dexter, da li si mozda probao Smart Gallery v2.00? ..... naisao sam na verziju za Symbian 7 pa me zanima da li imas iskustva sa tim programom?
Pa Smart Gallery ti je isto shto i Smart Guard Pro...al ne radi mi nijedan od njih,tako da... :dry:

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

stavrno su cudni ti symbian telefoni... :dry: neki jednostavno rade i funkcionisu a drugi,pak,ne...uvek postoje neke "zackoljice" koje te iznerviraju u secundi...postoji gomila programa koji jednostavno nece da se pokrenu... 8)

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

luca, pa to se desava i sa Windowsom kada su u pitanju razlicite verzije, zar ne? :)
6630 ima Symbian 8, a ovo je verovatno program za 7icu, pa zbog toga zeza .... mozda treba sacekati nove verzije :dry:

zeemax
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 63
Pridružio se: Ned, 08. Jan 2006. 04:09
Lokacija: Slavonski Brod,HR

Post od zeemax »

Dexter napisao:Instalirao sam Smart guard pro 3.0 i nece da mi Hide-uje folder opet! Na ovom mom fonu izgleda ne mozesh nishta sakriti! :D Pochinjem da se zabrinjavam... :dry:

možda je do verzije softa u mobu.moj je v5.03.08

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

zeemax napisao:možda je do verzije softa u mobu.moj je v5.03.08
Pa i meni je isto v5.03.08 pa opet ne radi.... :dry: Nikako da nadjem neki program koji ce normalno da shljaka...

djolem89
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Sre, 12. Okt 2005. 11:15
Lokacija: Novi Beograd

Post od djolem89 »

Da li ste probali sa stavljanjem passworda na mmc karticu? Ja sam to koristio jedno vreme na 6600, a sad na 6630 ne mogu da nadjem tu opciju.

Da li postoji program koji ce da postavi password direktno na inbox, kao sto ima na nekim motorolama.

pozdrav 8)
HTC Desire S

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

djolem89, ja imam neki program za stavljanje sifre na odredjeni folder za poruke, ali ga nisam isprobao...

djolem89
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Sre, 12. Okt 2005. 11:15
Lokacija: Novi Beograd

Post od djolem89 »

Kako se zove taj program? Odakle si ga skinuo?

Pozdrav 8)
HTC Desire S

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa dobro to za poruke,a jel znate vi neki program za zakljuchavanje foldera za slike koji radi ?! :dry: Ne znam vishe sa kojim programom da pokusham...

Maverick_
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 22:06

Post od Maverick_ »

Ja koristim Media Safe program i ja sam zadovoljan :)...Nema skrivanja foldera,ali jednostavno prebacis u taj nazovimo ga sef :P slike,video klipove,svasta nesto i postavis password :) www.epocnova.com njihov je program,ali ako hoces ja ti mogu poslati verziju koja...hm... radi ;) :P 8) samo ostavi mail :)

zeemax
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 63
Pridružio se: Ned, 08. Jan 2006. 04:09
Lokacija: Slavonski Brod,HR

Post od zeemax »

Maverick_ napisao:Ja koristim Media Safe program i ja sam zadovoljan :)...Nema skrivanja foldera,ali jednostavno prebacis u taj nazovimo ga sef :P slike,video klipove,svasta nesto i postavis password :) www.epocnova.com njihov je program,ali ako hoces ja ti mogu poslati verziju koja...hm... radi ;) :P 8) samo ostavi mail :)
bilo je riječi o otvaranju takvih slika fexom.da li se slike zaključane tim programom mogu otvoriti fexom (ili sličnim programom)?
da li se može označiti više slika ili mora 1 po 1?

Odgovori