Najbolji "Out of the box" telefon za oko 300 eura

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: Najbolji "Out of the box" telefon za oko 300 eura

Post od AnGeL oF LoVe »

Cinderella,G2 je prosecan telefon sa dobrom baterijom ako se koristi (a tako ga koristi 99%)u fabrickom stanju.Tek,sa ubacivanjem roma od G3 i daljom nagradnjom(razni fix-i) dobija se odlican telefon sa vecinom ispravljenih nedostataka.Za to treba vremena,malo znanja a postoji rizik od gubljenja garancije.Ako zeli da koristi telefon u izvornom stanju bolji izbor je Samsung.O nexusu ne treba ni da razmislja.On je slabiji od oba modela a neki cetvri model ne vidim da moze konkurisati prethodno pomenutim.
cvoruga-(Lepo ja rekoh da je forum odavno izgubio na objektivnosti i realnosti.).Nije moguce da si to tek sad primetio?To se desava vec godinu dana.
kutijagreha-Zar nismo godinu dana cekali update za kameru na G2 i njeno fokusiranje do vecnosti koje nikad nisu popravili?Nadam se da si u pravu i da ce konacno srediti kameru da svi korisnici g2 uzivaju sa dobrom kamerom.
LG G2 Black,16GB

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: Najbolji "Out of the box" telefon za oko 300 eura

Post od kvaka33 »

Angel sto je G2 prosecan,ne bih se nikako slozio,samim tim sto mu baterija ubija ne moze biti prosecan,a i generalno je odlican telefon
Naravno kao dugogodisnji korisnik Samsunga nemam nista preterano lose da kazem o njima,naprotiv,ali samsung stvarno ubija u pojam sa svojim brdo gluposti koje.dolaze uz njega i samim tim usporavaju ga i prave lagove
Sto napominjem ne umanjuje upotrebnu vrednost i kvalitet njihovih modela
Mislim licno da je mrtva trka izmedju G2 i S4
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: Najbolji "Out of the box" telefon za oko 300 eura

Post od AnGeL oF LoVe »

Napisao sam prosecan,jer je kamera u malo slabijim uslovima stvarno slaba,ton koji sagovornik slusa nije dobar ako pomerite telefon tj.ako ga ne drzite dobro,jacina zvuka na zvucniku nije na nivou telefona visoke klase,automatsko osvetlenje ekrana ekrana ne funkcionise kako bi trebalo.Postoji jos neke sitnice koje iritiraju ali generalno,telefon je odlican jer ima podrsku i prostor da se mnoge stvari isprave i svima ga preporucujem kao najbolju kupovinu u klasi do 300 e.Bolji je od S4 ali samo posle rada na njemu,nikako u fabrickoj varijanti.
LG G2 Black,16GB

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Najbolji "Out of the box" telefon za oko 300 eura

Post od m@c|-|oR »

A niko ni da pomene One Plus One?
Ravnopravan konkurent najboljim telefonima danas, a uklapa se u cenovni raspon.
Jes' da je muka nabaviti ga u SRB, ali ...
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Najbolji "Out of the box" telefon za oko 300 eura

Post od znemanja »

Pa upravo zvog što ga nije uopšte lako nabaviti u Srbiji i ne preporučujemo. Odličan fon, ali treba juriti nekog u inostranstvu da bih ga nabavio, a to je baš cimanje.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Zile995
Expert
Expert
Postovi: 3292
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2014. 10:27
:: Xiaomi Redmi Note 4X
:: HTC M8 | Galaxy SII
Lokacija: Beograd

Re: Одг: Najbolji "Out of the box" telefon za oko 300 eura

Post od Zile995 »

znemanja napisao:@Zile995, pre svega ne informisan si, S4 dobija lizalicu krajme januara, pocetkom februara. Drugo, baterija jeste bolja na s4. Nikada nisam rekao da je Nexus los, to su sjajni uredjaji, ali Samsung je kompletniji, ne znam sto vas to boli, meni su bitnije prednosti koje ima S4 od bilo kakve fluidnosti, tako da sam se zbog toga odabra to sto sam odabrao.
Haha mislio sam na jbn Android M(Sledeci Android 6.0). Jel ga dobija S4?

Iskreno, TW se polako pegla.... Nikada nece biti isti kao pure stock android. Pricate o nekim dodatnim aplikacijama za editovanje slika koje su ugradjene u TW-u na s4?! Hmm svako moze nesto da skine i da doradi mnoge stvari na fonu.

Ako mu je bitna kamera neka odluci izmedju s4 i g2. Samo da napomenem da ovaj drugi sije ovog prvog i po brzini i po bateriji. Toliko... Ja preporucujem nexus 5 ili 1+1, pa neka vidi.

A to da nexus 5 ima losu bateriju?! ahaha.
iKe napisao:Inače ja predlažem 1+1.
+1
Poslednja izmena od Zile995 u Uto, 09. Dec 2014. 15:21, izmenjeno 3 puta ukupno.
ROM: Stock Asia WWE 5.0.1, Sense 6.0
Kernek: Stock 3.4.0

Zile995
Expert
Expert
Postovi: 3292
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2014. 10:27
:: Xiaomi Redmi Note 4X
:: HTC M8 | Galaxy SII
Lokacija: Beograd

Re: Одг: Najbolji "Out of the box" telefon za oko 300 eura

Post od Zile995 »

Delete.
ROM: Stock Asia WWE 5.0.1, Sense 6.0
Kernek: Stock 3.4.0

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Najbolji "Out of the box" telefon za oko 300 eura

Post od znemanja »

@Zile995, trčiš pred rudu, tek je lollipop izašao. Verovatno da aktuleni samsung modeli neće nijedan dobiti, bar ne zvanično, tu je uvek gustom ROM. Pa i da dobije sledeću iteraciju Androida, Nexus 5 će biti dobrim delom tehnički prevaziđen, tako da mu to neće značiti nešto pretrano. No, redovni update i fluidnost u radu su uvek bili na strani Nexus uređaja, ali je zato sve ostalo na strani konkurencije i ti debelo na strani konkurencije.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Zile995
Expert
Expert
Postovi: 3292
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2014. 10:27
:: Xiaomi Redmi Note 4X
:: HTC M8 | Galaxy SII
Lokacija: Beograd

Re: Najbolji "Out of the box" telefon za oko 300 eura

Post od Zile995 »

Pa naravno da trcim pred rudu... Kada nesto kupujem, proverim unapred koliko ce to biti podrzano, jel tako?! To je uslo u razmatranje, cisto sam samo dodao jer ima ljudi koji to gledaju.
ROM: Stock Asia WWE 5.0.1, Sense 6.0
Kernek: Stock 3.4.0

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Najbolji "Out of the box" telefon za oko 300 eura

Post od cvoruga »

AnGeL oF LoVe napisao:cvoruga-(Lepo ja rekoh da je forum odavno izgubio na objektivnosti i realnosti.).Nije moguce da si to tek sad primetio?To se desava vec godinu dana
Primetio sam, nego sam mislio da će Samsung ekipa da prestane sa hvaljenjem, kad ono međutim.
No dobro, zna se ko se i zašto hvali :D .

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Najbolji "Out of the box" telefon za oko 300 eura

Post od Baraba »

AnGeL oF LoVe napisao:Napisao sam prosecan,jer je kamera u malo slabijim uslovima stvarno slaba,ton koji sagovornik slusa nije dobar ako pomerite telefon tj.ako ga ne drzite dobro,jacina zvuka na zvucniku nije na nivou telefona visoke klase,automatsko osvetlenje ekrana ekrana ne funkcionise kako bi trebalo.Postoji jos neke sitnice koje iritiraju ali generalno,telefon je odlican jer ima podrsku i prostor da se mnoge stvari isprave i svima ga preporucujem kao najbolju kupovinu u klasi do 300 e.Bolji je od S4 ali samo posle rada na njemu,nikako u fabrickoj varijanti.
Apsolutno tačno. Kurcijalne stvari koje su mene nervirale. Glavni razlog prodaje mog trećeg po redu G2 je zvuk u toku razgovora, mora da se zalepi telefon za lice. Mene je ovo izluđivalo, jer sam navikao da ovo bude vrhunski kvalitet, kod samsunga S5 i Note 3 ovo jeste klasa iznad, takođe i S4 odličan. Za neke stvari moram biti realan i iskren. Koliko smo samo ja i Zoreli flešnuli koje kakvih dodataka za zvuk da ovo namestimo, jao kad se setim, evo on neka napiše. Nisam siguran, ali ovo kao da je ispravljeno na nekim HD verzijama kod G2.

m@c|-|oR, prelazi budžet, bar crna boja od 64GB prelazi 60-70e budžet.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Najbolji "Out of the box" telefon za oko 300 eura

Post od znemanja »

cvoruga napisao: Primetio sam, nego sam mislio da će Samsung ekipa da prestane sa hvaljenjem, kad ono međutim.
No dobro, zna se ko se i zašto hvali :D .
Sta bi ovo trebalo da znaci, neka uvreda na racun korisnika Samsung telefona?!



Zile995 napisao:Pa naravno da trcim pred rudu... Kada nesto kupujem, proverim unapred koliko ce to biti podrzano, jel tako?! To je uslo u razmatranje, cisto sam samo dodao jer ima ljudi koji to gledaju.
Tu se slazem, ali nemam nameru da kupujem uredjaj koji je donekle inferiorniji samo zato sto ce dobiti neku narednu iteraciju OS-a. Pritom videcemo da li ce se menjati politika oko update Samsunga, LG i drugih u buducnosti. Evo primer, lollipo g3 je dobio pre Nexus 5.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

weska88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1093
Pridružio se: Pet, 18. Okt 2013. 21:59
:: iP11pro

Re: Najbolji "Out of the box" telefon za oko 300 eura

Post od weska88 »

Koristio s4 godinu dana i presao na g2 i prezadovoljan sam...ja ne znam da citam engleski prosto ucio sam dtugi jezik,ali ako neko hoce da sredi telefon da radi vrhunski samo ako se malo zainteresuje moze da ga dovede do savrsenstva,citao sam forume,dosadjivao nekim ljudima ovde da mi pomognu,gleda upustva na youtube i napravio g2 da ubija,da je brzi od ne od s4 nego od s5,da mu je kamera odlicna,da mu baterija traje oko 6h sot sve u fulu...ako nekoga i malo interesuje oko telefona G2 je bolja kupovina...imao sam priliku i ranije da uzmem g2 ali nisam,iskreno sam se pokajao sto ga jos ranije nisam uzeo...Moj ti je savet za 300e uzmi G2 32gb i uzivaj...

Zile995
Expert
Expert
Postovi: 3292
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2014. 10:27
:: Xiaomi Redmi Note 4X
:: HTC M8 | Galaxy SII
Lokacija: Beograd

Re: Najbolji "Out of the box" telefon za oko 300 eura

Post od Zile995 »

@znemanja... Iskreno, ali iskreno, odosmo svi u off. Izvinite administratori. Pogledaj g3 thread...
ROM: Stock Asia WWE 5.0.1, Sense 6.0
Kernek: Stock 3.4.0

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Najbolji "Out of the box" telefon za oko 300 eura

Post od cvoruga »

znemanja, ma jok, kakva uvreda, zna se ko se hvali po internetu.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Najbolji "Out of the box" telefon za oko 300 eura

Post od znemanja »

Jel autor teme kupio telefon?, ako jeste, onda moze tema pod lock da se ne dalje islo u off.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Zile995
Expert
Expert
Postovi: 3292
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2014. 10:27
:: Xiaomi Redmi Note 4X
:: HTC M8 | Galaxy SII
Lokacija: Beograd

Re: Najbolji "Out of the box" telefon za oko 300 eura

Post od Zile995 »

Autor teme ne kupuje telefon, ajmo dalje sa off-om.
ROM: Stock Asia WWE 5.0.1, Sense 6.0
Kernek: Stock 3.4.0

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Najbolji "Out of the box" telefon za oko 300 eura

Post od znemanja »

Mrzi me da čitam prvi post, mislio sam jel' rešena dilema zbog koje je tema i pokrenuta, ako jeste onda lock.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Najbolji "Out of the box" telefon za oko 300 eura

Post od m@c|-|oR »

Baraba napisao:m@c|-|oR, prelazi budžet, bar crna boja od 64GB prelazi 60-70e budžet.
Možda po ceni po kojoj ga prodaju domaći preprodavci.
Ako čovek ima nekog ko može da mu donese, baš taj "sandstone" 64GB košta 310EUR.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Najbolji "Out of the box" telefon za oko 300 eura

Post od Sale_M »

Imas Z2 i S5 polovne za oko 330 e,ako ti to nije mnogo...
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Odgovori