iPhone 6

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: iPhone 6

Post od Layne_Staley »

Evindzer napisao:Ako je neko ranije ovo vec postavljao, unapred se izvinjavam.

https://www.youtube.com/watch?v=PhjUKkWZIVY&app=desktop

:D :lol: :D :lol:
Ovo moze u "Malo sale" .. ovde pricamo o telefonu.. ne o sprdnji na isti..

p.s. proradio icloud photo library upload
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: iPhone 6

Post od dachakragujevac80 »

Jel zna neko koliko kosta otljucavanje ovog telefona (konkretno sa mts-a) u nekom nasem servisu,i koliko je to sigurno,u smislu da ne dodje kasnije do nekih problema sa softverom?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6

Post od Azimuth »

Imaš na ianatomija, oko 100€ je otključavanje. Ne znam kako to rade, ali navodno rade i sve je ok. Druga opcija je da čekaš kraj ugovorne obaveze. Treća da promeniš mrežu i pređeš u mts. Četvrtu nemaš, eventualno da ga prodaš pa uzmeš preko oglasa simfree.

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: iPhone 6

Post od dachakragujevac80 »

Toliko!? Pa nije bas jeftino! Na kraju kad se sve sabere,najbolje je ipak da ostanem u Telenoru i cekam da tamo steknem uslov da obnovim ugovor! [WINKING FACE]

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6

Post od Azimuth »

Pa ne znam šta si očekivao, ali otključavanje ajfona nikada nije bilo jeftino. A ovo im je prilika da lepu kintu uberu ;)

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6

Post od iLuka »

Islo je ranije od 70,80e do 150,180... To je bilo u Kosovskoj ulici pre dve tri godine... Kacio sam ja u temi iphone 4 :)

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: iPhone 6

Post od dachakragujevac80 »

Pa onda mu dodjem na isto,ako kupim telefon u Telenoru ili mts-u,bar sto se tice mog slucaja!

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6

Post od Azimuth »

Ne znam zasto si pupcanom vrpcom vezan za Telenor, ali kad je vec takva situacija onda ti izadje manje vise na isto.

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: iPhone 6

Post od dachakragujevac80 »

Pa da ti se otvorim,i da vise ne trolujemo temu :D : u mts-u ne mogu da uzmem telefon na moje ime,jer navodno tamo imam neki dug vec 5 godina,koji je inace izmiren,ali oni,slepci,ga valjda nisu izbrisali iz sistema,i ja sam im na crnoj listi,tako da sam iptv morao da uzmem preko caleta! Ako opet uzmem tel preko caleta,onda cu morati da ostanem na iptv-u (3200 mesecno),plus 3000 rata za iphone,plus dekodiranje 12000,znaci oko 500 dinara na dve godine mesecno i to mi izadje ukupno 6700! Ovako,od*ebem ove iz telekoma,predjem na sbb (2500 mesecno),telefon u Telenoru (5200) i to mu izadje ukupno 7700! Znaci hiljadu dinara vise,ali ne gubim garanciju i zadrzavam svoj broj telefona koji mi je,ruku na srce,bas ekstra i koji svi znaju,plus tamo gde se ja krecem,Telenor je majka za mts,sto se tice signala! ;)

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: iPhone 6

Post od Evindzer »


dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: iPhone 6

Post od dachakragujevac80 »

I VIP dobio Iphone! Od 22.12. u prodaji!

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6

Post od iLuka »

po meni, blokada VIP-a je klasican monopolisticki potez drzave dok mts ne proda svoje zalihe jer je od njih i Telenor uzimao za svoje potrebe...
ok, drago mi je zbog VIP-a iako vise nisam njihov korisnik, treba i zdravo je u drzavi imati konkurenciju i trzistu ponuditi sto vise :)

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: iPhone 6

Post od dachakragujevac80 »

Tesko da ce ta konkurencija da snizi cene (iz prakse se pokazivalo do sad),ali ako nista drugo onda imamo bar veci izbor na biranje! ;)

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: iPhone 6

Post od znemanja »

Ne znam kakve su cene u VIP-u, ali Telenor je bezobrazno skup, bar što se tiče iPhone-a.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: iPhone 6

Post od dachakragujevac80 »

Vip ce tek u ponedeljak da izbaci cene,a Telenor je preskup,mada su se dosta povadili sa ovim davanjem telefona na 24 rate!

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6

Post od iLuka »


Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6

Post od Azimuth »

Citao sam po netu neke testove, gledao neke review-e, pa onda citao i iskustva korisnika. Na par mesta su provukli da iP6 ume da stucne s vremena na vreme. Negde su naveli da je problem zapravo u tome sto su donekle otvorili sistem pa je 1gb rama postalo malo.
Da li je neko od vas imao slicnih iskustava? Da li hoce da stucne ili sve radi kao sa lubrikantom? :)

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6

Post od iLuka »

ja sam od pojave iOS8 imao sa svim modelima, (5c, 5s i sada 6), iste probleme...
naime, kada postavim wallpaper pa izlazim unazad, on kod zadnje stavke pre glavnog menija stucne pa izadje...
druga stvar je kada brisem otvorene aplikacije, ''guram iz na gore'', najcesce, ne stalno ali najcesce poslednja koju gurnem - zastane, tj ona ode ali ikonica dole za trenutak zastane i onda nestane i ona... :)

ali to mi je smesno za ono sto dobijam, po svom ukusu, od apple-a :)

edit:

samo da dodam jos nesto... ponekad mi pobeli skroz ceo status bar pa se posle par koriscenja opet vrati i normalno pocrni :wacko: :lol:

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: iPhone 6

Post od Evindzer »


prestigem
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Pet, 05. Sep 2014. 10:46
:: S4

Re: iPhone 6

Post od prestigem »

Imam problem kad hocu da uradim "Swipe menu" (ono kad se prevuce prstom dole ili gore, pa se pojavi opcija za lampu, wifi, airplane mod i ostalo).
Uglavnom, desava mi se da mi radi par dana pa mi ne radi. Ukljuceno je sve u Setting > Control center.
Radi mi samo kad je zakljucan telefon ali ne zelim svaki put da zakljucavam telefon kako bih dobio taj meni...
Jel zna neko sta se desava, posto se desi nekad i da proradi?
IOS je upadetovan.

Odgovori