LG G2

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
hitmanbulke
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 05. Apr 2015. 14:36
:: LG G2

Re: LG G2

Post od hitmanbulke »

bender posto vidim da se ti razumes ovako pravo :D moram da te pitam nesto...koristim G2 vec godinu ipo ali ga nisam nikad rootovao znaci fabrikacija. e sad kad bi hteo da nabacim ovu lizalicu jel moram da ga rootujem pa tek onda ili kako? posto kad ga spojim na lg softver na kompu i odem update prikazuje da je to poslednja verzija (a moja je inace 4.2.2 D80210b verovatno medju prvima) . jos imam garanciju na fon pa ne bih da zeznem nesto pa posle da ga ne prime u servis. mozda sam dosadan ali citam ovo i pola ne razumem jer nikad nisam do sad radio

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: LG G2

Post od acamatic »

Rutovanje nema nikakve veze sa ažuriranjem softvera. Rutovanje na neki način nije ni legalno. A ažuriranje (update) je legalna stvar, samo ako je oficijelno kao što lolipop jeste. Moj savet pošto se slabije razumeš u to sve da sačekaš update preko telefona (OTA)..

hitmanbulke
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 05. Apr 2015. 14:36
:: LG G2

Re: LG G2

Post od hitmanbulke »

Hvala na odgovoru...ja kad idem preko telefona na azuriranje ne izlazi mi ni neke novije verzije,npr drugar isto uzeo g2 ali njemu 4.4.2 verzija....

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: LG G2

Post od acamatic »

Zato što OTA update još nije stigao za područje tvog telefona. Kada budem stigao moći ćeš da odradiš update na lizalicu preko telefona..

Pikeli
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 172
Pridružio se: Ned, 01. Feb 2015. 22:25
:: Galaxy S7 edge

Re: LG G2

Post od Pikeli »

Jel moze neko da kaze utiske LP, prvenstveno kamere i baterije? Da li brze fokusira pri slabom osvjetljenju, kakav je blic?

technoboy
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Uto, 22. Maj 2012. 16:48
:: LG G2
:: Nokia 7110
Lokacija: Novi Beograd

Re: LG G2

Post od technoboy »

MedaMiska napisao:Cao drugari.mozda vec sutra pekosutra postanem vlasnik lg g2 16gb sad me zanima sledece koliko od tih 16gb ostaje meni cisto za koriscenje,jel izasao oficijalni lolipop ako jeste dali update ide preko telefona ili odina, ako nije dali se zna datum kadace izaci.i jos nesto me zanima jel moze da stane u dzep od farmerica ili od trenerke posto mi se cini malo poveci haah iskreno nisam imao prilike uzivo da ga vidim samo na yt. I na sta bi trebalo da obratim paznju prilikom kupovine posto kupujem polovan u radnji koriscen nekoliko meseci mada dodbijam i neku garanciju.
Slika

Ni meni jos nije stigao update, proveravam i na telefonu i na kompu pet puta dnevno :-)

MarkoDj
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Ned, 01. Mar 2015. 01:16
:: LG G2

Re: LG G2

Post od MarkoDj »

A ima li mozda neko neku informaciju kad ce izaci cloudy rom na lolipopu? I da radi ovako dobro kao cloudyG2 2.1.

bender_007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 350
Pridružio se: Ned, 28. Sep 2014. 09:48
:: LG G2

Re: LG G2

Post od bender_007 »

hitmanbulke napisao:bender posto vidim da se ti razumes ovako pravo :D moram da te pitam nesto...koristim G2 vec godinu ipo ali ga nisam nikad rootovao znaci fabrikacija. e sad kad bi hteo da nabacim ovu lizalicu jel moram da ga rootujem pa tek onda ili kako? posto kad ga spojim na lg softver na kompu i odem update prikazuje da je to poslednja verzija (a moja je inace 4.2.2 D80210b verovatno medju prvima) . jos imam garanciju na fon pa ne bih da zeznem nesto pa posle da ga ne prime u servis. mozda sam dosadan ali citam ovo i pola ne razumem jer nikad nisam do sad radio
:) pa sram te bilo. Salim se.

Komotno flashaj ali pazi, napravi backup, nikakav lgbackup nego seljacki nacin - prebaci slike (dcim, gallery, pictures, downloads) na komp.

Onda flashaj fino. Ne moras ti rutati, samo kasnije vratis na stari softvare. Mislim pazi situaciju: imao sam s3, rutao i izvodio svakakve gluposti, flashao note2 kernel koji ima jedino jaci napon na digitizer i rikno..ustekao mis, vratio postavke, unroot, ubio brojac, garancija. I pita me lik da mi stavi softvare, znaci njihov neki, boli ga briga samo da je offcial. Mozes ti slobodno picnuti. Ima nas ovdje za pomoc

MedaMiska
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 252
Pridružio se: Pet, 03. Apr 2015. 15:31
:: Xiaomi mi a2 lite

Re: LG G2

Post od MedaMiska »

Cao drugari.mozda vec sutra pekosutra postanem vlasnik lg g2 16gb sad me zanima sledece koliko od tih 16gb ostaje meni cisto za koriscenje,jel izasao oficijalni lolipop ako jeste dali update ide preko telefona ili odina, ako nije dali se zna datum kadace izaci.i jos nesto me zanima jel moze da stane u dzep od farmerica ili od trenerke posto mi se cini malo poveci haah iskreno nisam imao prilike uzivo da ga vidim samo na yt. I na sta bi trebalo da obratim paznju prilikom kupovine posto kupujem polovan u radnji koriscen nekoliko meseci mada dodbijam i neku garanciju.[/quote]
Slika

Ni meni jos nije stigao update, proveravam i na telefonu i na kompu pet puta dnevno :-)[/quote]


Hvala drugar,imam jedno pitanje jer mora da se ubacuje taj fix za kameru tj treba da se rootuje mislim koliko je losa kamera i dali ce to sa lolipopm ispraviti.Mislim meni nije problem da ga rootujem ali mi brate muka vise ako mi verujete moj s3 sam jedno sto puta flesovao na jb pa rootovao pa ubacivao sve moguce i nemoguce romove za njega,jednostavno mi dosadno vise...

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: LG G2

Post od Ledjo »

Imas na prvoj strani u prvoj poruci kako se ubacuje fix. Sad kad je hladnije telefon nosim u jakni, a kad bude otplilo nemam ideju kako cu ga nositi...

MedaMiska
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 252
Pridružio se: Pet, 03. Apr 2015. 15:31
:: Xiaomi mi a2 lite

Re: LG G2

Post od MedaMiska »

Najverovatnije sutra kupujem oavj mob ali prvo moram da vidim uzivo koliko je veliki i staje li u dzep stvarno nemam nameru da nosim neku torbicu ili ranac za njega!!!kako se vi snalazite sa ovim telefonom kontam valjda nije toliko veci od galaxy s3

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: LG G2

Post od bestboy »

Opusteno se nosi kao s3. Uzmi model od 32gb.
Слобода или смрт

technoboy
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Uto, 22. Maj 2012. 16:48
:: LG G2
:: Nokia 7110
Lokacija: Novi Beograd

Re: LG G2

Post od technoboy »

Ja nosim normalno u dzepu od farmerki ili duksa, a sto se tice kamere ja nisam zahtevan pa mi je skroz ok fabricki, ako ga budem rutovao bice zbog toga sto je tih za moj ukus..

Yoht90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Uto, 16. Dec 2014. 00:05
:: LG G2 32gb

Re: LG G2

Post od Yoht90 »

Kako vam se cini baterija na oficijalnom lollipopu? Meni se cini daje ipak slabija od cloudyg3 2.1...

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: LG G2

Post od bestboy »

Sacekaj malo novi Cloudy. :)
Слобода или смрт

Yoht90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Uto, 16. Dec 2014. 00:05
:: LG G2 32gb

Re: LG G2

Post od Yoht90 »

Jedva cekam cloudy lollipop...ima da kida :-)

MedaMiska
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 252
Pridružio se: Pet, 03. Apr 2015. 15:31
:: Xiaomi mi a2 lite

Re: LG G2

Post od MedaMiska »

bestboy napisao:Opusteno se nosi kao s3. Uzmi model od 32gb.
E hvala na odgovoru ma ima neki od 16gb za 200e lik nece da smanji cenu a lepo je ocuvan sta znaci to clody :oops:

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: LG G2

Post od Ledjo »

Imam neki Lg Pc Suite IV, jel moze preko njega da se updatuje na LL ?

tihi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Sre, 29. Nov 2006. 16:46
:: Samsung S7

Re: LG G2

Post od tihi »

Drustvo koji je najbolji root metod za lollipop?

Vaša poruka sadrži 48 karaktera. Minimalni broj karaktera koji morate uneti je 60.

Yoht90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Uto, 16. Dec 2014. 00:05
:: LG G2 32gb

Re: LG G2

Post od Yoht90 »

Rucni bekap svih bitnih podataka...instaliranje lg drivera i onda flesh kdz fajla preko lg flash toola...nakon toga hard reset i to je to...

Odgovori