nokia 6630

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

Ostaje ti Engleski, bez brige, ja imam Engleski, Srpski i Nemacki ali mi je na Srpskom malo neobicno, sve je lepo prevedeno ali navika je cudna stvar :roll: lakse mi je na Engleskom
HOX Titanium gray

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ja imam isto Engleski,Srpski i Nemachki ali nema shanse da ga drzim na srpskom,tako mi je is3povano da... :roll:

nazgul23
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 73
Pridružio se: Pet, 07. Apr 2006. 00:35
Lokacija: beograd

Post od nazgul23 »

b_udder napisao:nazgul23, ajde lakse malo ..... ne pricam gluposti vec ono sto znaju svi na forumu, a tebi je telefon verovatno flesovan ....
nije fleshovan i ima gomilu programa, aplikacija, screensave-ra ... koji su vodafonovi!!! A opet radi kako treba i pusta mp3 za melodiju samo kazem vam da treba da se snimi u poseban folder da bi radilo!!!!!

FOUSAdmin
Banned
Postovi: 27
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 18:55

Post od FOUSAdmin »

Dexter,a jel moze da bude samo engl.(meni ne treba ni nemacki ni srpski..)a da postoje latinicni fontovi.Citao sam da se u toku FW flash procesa izabere jezik..na bureku vidim,svi instaliraju srpski,znaci li to da ce Symbian biti na srpskom,ili ce se time dobiti mogucnost kucanja latinicnih fontova,a interfejs ce ostati default,tj. english..

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

FOUSAdmin, kad instaliras srpski, pa prebacis da ti jezik u telefonu bude engleski, da bi pisao nasa latinicna slova samo treba u Tools>Settings>Phone>General>Writing language>srpski...tada mozes i sa engleskim u Meniju da pises poruke i kontakte sa nasim slovima... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

FOUSAdmin
Banned
Postovi: 27
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 18:55

Post od FOUSAdmin »

Ninolina,jos nisam odradio update FWa,ali to je informacija koja mi je trebala..mislio sam da,ako instaliram srpski,sve ce biti na srpskom,pa cu morati opet da radim flash FWa..:)

Odgovori