Skoro da se ne razumem..molim vas za pomoc

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

@uzicanka posto je tvoja zelja slajder telefon sa mp3 i solidnom baterijom bilo bi dobro uzeti Nokiu 6280,miniSD kartice su jeftine ako ti treba prosirenje(a treba ce ti),a i zvuk zadovoljava (ja ga posjedujem i zadovoljan sam),ali problem je sto je slajd malo klimavij a tvoje dete bi malo da se poigra sa tvojim phonom :) ,pa onda bi trebalo da razmislis o Nokiji 6233,posjeduje sve kao i N6280 ali nije slajd i cvrsci je.
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Truman, ne znam bas, mozda Z3 jer je noviji, pa po defaultu dobijes noviji softver. Inace NE preporucujem te motorole, ali uzicanki treba odredjena stvar, i vidim da je ne zanimaju detalji kao vecinu nas pa moze da prodje...

8)

N6280 je odlican! Bolji od 5300 tehnicki gledano... Ali da nije malo veliki za zensku osobu? Samo pitam, ne konstatujem...
...shit happens... keep d smile!

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

@blade_bre pa jeste N6280 i N6233 veci i neskladni za zensku osobu,ali njoj treba funkcionalan phone
koji pruza ono sto joj treba,bolje to nego neki lep elegantan ali nefunkcionalan.Uvek pri kupovini treba odluciti il' funkcije il' dizajn,po meni tesko je naci da neki pruza oboje.Naravno sve je to relativno.
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

E, ajde da vise ne kopmlikujemo situaciju. Ima na raspolaganju nekoliko dobrih telefona, pa nek' bira. Nece pogresiti koji god da uzme... 8)
...shit happens... keep d smile!

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

blade_bre, pa u pravu si,bice joj teze da odabere pogotovo ako se ne razume.... (de ubode bas ovu cifru:666 poruka)
<<<Black N96>>>

Truman
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 63
Pridružio se: Sre, 25. Okt 2006. 20:09
Lokacija: Bg

Post od Truman »

blade_bre, A zasto ne preporucujes te Motorole? Sta mislis da im je najveca mana isl? Sigurno ima i boljih ali ne mislim da je v3x recimo los fon...

Milos!1!
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Sre, 21. Feb 2007. 10:55

Post od Milos!1! »

fain2daniel napisao:Samsung E900 :wink:
LG KG800 8)
Previse je osetljiv e900,a ako joj cesto ispada telefon(sto je navela),onda nije najbolji izbor. Glas za 6233... ili d600... Ja ga imam i za sada je izdrzao sve padove i iskusenja(skakutao je ko loptica skocica,i nije mu nista,ili sam ja imao mnogo srece) :D :lol: :D :lol: :D
@wicker man: pa dobro,nije TOLIKO velik 6233... mislim,90 % telova su takvi...

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

Milos!1! napisao:Previse je osetljiv e900
ne bih se bas slozio sa tim...iz iskustva Slika
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

fain2daniel, jeste osetljiva ta touch tastatura puca relativno lako,a ako tek cesto pada....mislim da nije to pravi telefon (moje misljenje) pozzzz 8)
<<<Black N96>>>

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

vertu, je l nisi primetio da je fain2daniel, expert i da decno ima mnogo vise iskustva i znanja o telefonima, tako da ti iz posta u post ispadas nesto pomalo prazan po pitanju znanja o telefonima.. mislim bez uvrede ali boljima od sebe se seprotstavi samo kada imas siguran odgovor.. :P :wink:
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Stvarno kakvo crno pucanje tastature :o :shock: :o ,imao sam lg kg800 ili ti cokoladu,tel kao tel jeste glup (mislim na alarm,ne zvoni ugasen,utisan.....) ali ta touch tastatura je skroz ok,kamoli neko pucanje....prvi put cujem za ovako smelu i ambicioznu izjavu!!!!!
D500&E71

albumag
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 119
Pridružio se: Ned, 08. Okt 2006. 23:13
Kontakt:

Post od albumag »

E900 je ok telefon i nije tako osetljiv tralala...slajder je odlichan,senzori ok,baterija je mogla biti bolja ali nije strashno.

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

gallee, ok expert je al ja sam na forumu tek nekoliko dana a sad sto mi pise Redovan ucesnik ipak pogledaj kad sam se registrovao pa onda reci ko ima koju "titulu",a za pucanje znam jer je mom drugaru letos na adi ispao telefon i ukoso je naprsla touch tastatura...nemam potrebe da izmisljam...loki13, ne vidim po cemu je tako "smela i ambiciozna izjava" al dobro...
<<<Black N96>>>

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Alo, prekinite!

Uzicanka je trazila pomoc, dobila je. Ako kupi telefon doci ce da nam kaze, ako ne dodje nek joj je sa srecom.

Dovoljno na ovom mestu!

Tako da, nek ovo bude poslednji post Nevezan za temu!!

:angry:
...shit happens... keep d smile!

Milos!1!
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Sre, 21. Feb 2007. 10:55

Post od Milos!1! »

albumag napisao:E900 je ok telefon i nije tako osetljiv tralala...slajder je odlichan,senzori ok,baterija je mogla biti bolja ali nije strashno.
U pravu si... al nisam rekao da je e900 osetljiv ovako ,vec da nije dobar za padove(kao i vecina fonova).....

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Dakle da rezimiramo,ako zena vec nije kupila nesto: u tom cenovnom rangu ili Noki 5300 ili 6233 koji je po meni bolji izbor zbog deteta koje voli da cacka...jos ako ga ima negde u beloj boji :roll: :)

uzicanka
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sre, 28. Mar 2007. 08:46

Post od uzicanka »

Drugari,drugari nemojte se prepirati..Hvala vam mnogo svima na pomoci :lol:
Odlucila sam se za 5200..ipak mi je sve drugo mnogo para..A imam u planu jedno lepo putovanje,pa bolje da na to potrosim.Elem,ovih dana sam pokusavala da ga nadjem u NS,ali bukvalno nigde ga nema,navodno zbog Telenora jer ga ima tamo..
Muz mi zivi u Moskvi,i ode juce da ga kupi i natovari me kako je taj slajder osetljiv i kako ce mi se to brzo raspasti..Lozi me jel da? :unsure:
Nije to bas tako osetljivo :wacko:
Jedino sto me muci je tastauta kaja ima ruska slova,ali izboricu se sa tim jer sam ljubitelj ruskog..Jos ovaj savet molim vas i necu vas vise gnjaviti!! :)

Milos!1!
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Sre, 21. Feb 2007. 10:55

Post od Milos!1! »

Iskreno,nemam pojma.. nisam imao prilike da cackam taj fon,al od mog ortaka keva ima taj mob,i kaze da nije bas najbolji... sad koliko je verovati... :|

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

istina je :smutny: slajd je malo klimav ali nista strasno Slika
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

pa na svim nokijama pa i na onim mnogo skupljim je klimav ali mislim da je jednostavno tako kod nokije, klima se ali nije zbog kvara nego je lose uradjeno...mislim da neces imati problema...mozda je bolje da uzmes 5300 jer je jako slican 5200 a mnogo bolji...pozz 8)

Odgovori